O nás

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. (www.H2world.world), je řízena a zaštítěna irskou společností The Molecular Hydrogen Company Ltd.

The Molecular Hydrogen Company Ltd. (www.MHC.world) je světový lídr trhu v oblasti Molekulárního vodíku®. Společnost byla založena panem Davidem Maršálkem se sídlem v Irsku a řídí distribuční společnosti H2 World Health & Beauty Company ve Velké Británii, České republice a Maďarsku.

Hlavní náplní společnosti H2 World Health & Beauty Company s.r.o. je výzkum, vývoj a prodej nových produktů s  Molekulárním Vodíkem . Ve spolupráci s European Institute for Molecular Hydrogen Therapy (www.EIMHT.com) a dalšími světovými institucemi a univerzitami pracuje na rozšiřování povědomí o přínosech Molekulárního vodíku®, mimo jiné cestou mezinárodních konferencí, které organizujeme ve spolupráci s EIMHT.

Společnost H2 World Health & Beauty Company s.r.o. se tedy mimo obchodních aktivit zaměřuje také na prohloubení znalostí v oblasti Molekulárního vodíku®, zvyšuje povědomí o zdravotních výhodách a pozitivních účincích Molekulárního vodíku® a přináší zákazníkům kvalitní a unikátní produkty.

David Maršálek

Generální Ředitel & Zakladatel

David Maršálek vystudoval vysokou školu Dublin Business School – Managament & Marketing v irském Dublinu a již více jak 15 let se věnuje mezinárodnímu obchodu. Posledních 8 let se zabývá odvětvím Molekulárního vodíku®, kosmetiky a doplňků stravy. Spolupracuje s odborníky na mezinárodní úrovni, kteří se v oblasti Molekulárního vodíku® pohybují již řadu let.

Jeho zaměření pro detail a nejlepší výsledky, stejně tak i neustálá snaha o inovativní přístup spojená s ohromující touhou pomáhat a naslouchat lidem, je predispozicí pro dosažení úspěchu.